Patronki World Padel Tour, są to Gemma Triay i Alejandra Salazar. Zawodnicy Rodri Ovide'a oferują sobie swoje drugi tytuł sezonu w Reusie.

Przed publicznością wszyscy zaangażowani w sprawę Ariany Sanchez, pochodzącej z Reus, i jej partnerki Pauli Josemarii, Gemmy Triay i Ale Salazara po raz kolejny udowodnili, że są parą wspaniałych randek.

Rzeczywiście, podopieczni Rodrigo Ovide'a wygrali po raz szósty w tyluż finałach z numerami 2.

Jednak po zdominowanym pierwszym secie numery 1 zostały zdenerwowane w drugim secie, wygranym w tie-breaku przez Josemarię / Sancheza. Numery 2 zaatakowały decydującego seta z przerwą i pod naciskiem publiczności wydawały się być na dobrej drodze do pokonania indyjskiego znaku. Zwłaszcza, że ​​Gemma Triay cierpiała na bóle stóp i wezwała uzdrowiciela.

Nie wystarczy, aby zakłócić parę w 100% Bullpadel, który zorganizował sześć kolejnych gier, aby wygrać 6/3 6/7 6/1 i wygrać WPT Reus Open!

Gemma Triay i Alejandra Salazar utrzymają swoją niezwyciężoność w 2022 roku i po raz kolejny będą parą do pokonania w Vigo, za około dziesięć dni!

Teraz czas na finał mężczyzn, który możecie śledzić dalej World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !