Agustin Tapia i Sanyo Gutiérrez ogłaszają się mistrzami World Padel Tour Reus Open po prawdziwej demonstracji w finale.

Argentyńczycy rewanżują się w finale WPT Master 2021, gdzie w finale zdominowali ich Ale Galan i Juan Lebron.

Lebron-Galan-Sanyo-Tapia-WPT-2022-Reus-Open

Dziś numery 1 nie mogły nic zrobić przeciwko graczom Pablo Crosettiego, którzy recytowali swoje padel i którzy nigdy tak naprawdę się nie martwili. Jako dowód, Hiszpanie nie zdobyli najmniejszego breakpointu w meczu! Całkowicie szalone, biorąc pod uwagę, jak dominująca może być ta para, gdy ćwiczy się najlepiej padel.

Podopieczni Mariano Amat wydawali się w tę niedzielę w Katalonii trochę niespokojni i widzieli obrażenia tylko przeciwko parze, która idealnie poradzi sobie z wygraną 6/2 6/2. Po cierpiał wczoraj przeciwko młodym Nieto i Yanguas, Sanyo i Tapia nie pozostawili żadnych wątpliwości w finale i zdobyli drugi tytuł w swojej wspólnej historii, po Malmö w zeszłym sezonie.

Lebron i Galan, którzy wygrali 3 z pierwszych 5 turniejów w 2021 roku, będą musieli zareagować Vigo, jeśli chcą pozostać w swoich standardach. W każdym razie rywalizacja w tym sezonie WPT zapowiada się na ostrzejszą niż kiedykolwiek, ku uciesze fanów!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !