Ce World Padel Tour Jesteśmy zachwyceni i nigdy nie przestaliśmy nas zaskakiwać.

Dzisiejsze plakaty zapowiadały pokaz i jedno jest pewne, mieliśmy sporo niespodzianek !

U mężczyzn

Dzień zaczął się od NIESPODZIANKA poranka!

Juan Tello i Federico Chingotto ulegli Adrianowi Allemandiemu i Pablo Lijo w bardzo wyrównanym meczu!

Hiszpańsko - argentyńska para, przegrana w tym spotkaniu, świetnie rozpoczęła mecz, wykorzystując przewagę 6-4. Argentyńczykom udało się podnieść wynik dzięki bardziej ofensywnej grze. Wygrywają drugiego seta 6-4. Myśleliśmy wtedy, że się rozwiną.
Ale nie licząc na determinację ze strony Niemiecki Tito et Paweł Lijo który pod koniec bardzo bliskiego trzeciego seta udaje mu się wygrać z końcowym wynikiem 6-4 / 4-6 / 7-5.

Później rano przyszła kolej na numer 1, aby wjechać na tor przeciwko Ramiro Moyano i José Rico.

Ten ostatni nabrał pewności siebie po wczorajszej eliminacji bardzo obiecującego duetu Miguela Semmlera / Javiera Leala.
Dzisiaj to była inna historia, ponieważ juan lebron et Alejandro galan nie zostawił im żadnych szans wygrywając całkiem logicznie 6-1 / 6-3.

Dziś rano czeka ich niespodzianka ćwierćfinałów Niemiecki Tito et Paweł Lijo.

Wczoraj o tej samej porze mecz pomiędzy Paquito Navarro - Martina Di Nenno oraz kolejna młoda para, o której będzie mowa w nadchodzących latach: Miguel Yanguas / Ivan Ramirez. Faworyci wypełnili swoją część rozdania, wygrywając 6-3/6-4.

Będą musieli dzisiaj być w dobrej formie, aby z nimi walczyć Juan Cruz Belluati et Javiera Garrido, które stopniowo rosną w siłę, o czym świadczy zwycięstwo 7-6 (2) / 6-2 nad Mendezem / Rubio. Pierwszą kwartę zagrają razem przeciwko parze zbudowanej jak ich, czyli Andaluzyjczykowi związanemu z Argentyńczykiem!

Tego popołudnia wciąż rozegrano kilka bardzo ważnych meczów i dodano nową niespodziankę.

Zmierzyli się Pablo Lima i Augustin Tapia Jeronimo gonzalez et Javiera Rico.

Słabsi rozpoczęli dobry start wygrywając pierwszego seta, ale argentyńsko-brazylijska para zdołała odzyskać kontrolę, zawieszając bolidy w drugim secie.

Rico i Gonzalez po walce i zdominowaniu pierwszej części trzeciego seta 4: 0, faworyci musieli zrezygnować z gry po kontuzji. armata Porto Alegre. Wynik końcowy:  6-7 (2) / 6-4 / 0-4.

Ich rywalami w ich pierwszej kwarcie razem będą Maxi Sancheza et Lucho Capra, którzy kontynuują dobrą passę od ostatniego WPT, zdołali zakwalifikować się w 3 setach przeciwko Denis Tomas Perino et Ernest Moreno, 6-4 / 3-6 / 6-0.

Pod koniec popołudnia było o godz Franco Stupazcuka et Alejandro Ruiz świecić na centralnym dziedzińcu Pałac Deportowanych Santander podczas spotkania z Miguelem Lampertim i Arturo Coello.
Niestety dla nich „Kapitan Ameryka„A Stupa była dzika i chodziła po całej grze.

Szybkie zwycięstwo 6-2 / 6-0 za bilet dający im dostęp do ćwierćfinału.

Więc dzisiaj będziemy mieli trzecie spotkanie między tymi dwoma zjawiskami i legendarną parą obwodu.

Rzeczywiście zagrają „piękną” twarzą Sanyo Gutiérrez et Fernando Belasteguin, który po stresującym i intensywnym meczu odniósł zwycięstwo nad Los Lucas, Bergamini i Campagnollo po meczu w 2 setach bardzo wisiał 7-5 / 7-6 (5). Bela i Sanyo doszli do siebie po przegranej 4/0 w pierwszym biegu!

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co da ta konfrontacja, ponieważ przypominamy sobie, że podczas ostatnich dwóch spotkań obie drużyny raz wygrały swój mecz.

Pozwalamy Ci cieszyć się podsumowanie tych 1/8 ostateczna na zdjęciach

U pań

Zupełnie inny scenariusz, w którym wielcy faworyci wyraźnie zapewnili. Tylko jedna niespodzianka tego dnia ósmego.

Numer 1 kontynuuje swoją dynamikę i stosunkowo łatwo pokonuje rundę 1 przeciwko Raquel Piltcher i Esther Carnicero z wynikiem 8-6 / 3-6.

Tak więc Salazar et Triay znajdują się dziś rano naprzeciw jednej z par w postaci tego początku roku: Delfina Brea et Tamary Icardo. Ci dwaj młodzi zawodnicy przybywają z pełną parą po pokonaniu Eli Amatriain i Sofii Araujo w jednostronnym meczu 6-1 / 6-2.

Późnym rankiem mecz pomiędzy Siostry Alayeto i Cata Tenorio - Julieta Bidahorria.

Te Gemelas Atomikas nie osłabli i spokojnie zdołali wyeliminować rywali 6-4/6-3.
Będą więc mieli jedną czwartą najciekawszych dzisiaj przeciwko Marta który nie przegrał z Mari Carmen Villalbą i Albą Galan 6-2 / 6-4.

Duży plakat dla tych czterech graczy, którzy mają wszystko do udowodnienia w tym sezonie i są zdeterminowani, aby awansować do półfinału, aby pokazać wszystkim, że wciąż możemy na nich liczyć.

Mistrzowie ostatniego World Padel Tour który był grany w Vigo, Patricia llaguno et Virginia riera, po raz kolejny byli zdecydowani i nieustępliwi przeciwko Marcie Talavan i Lorenie Rufo Ortiz.
Prawdziwy spacer po zdrowiu, 6-0 / 6-2.

Zagrają przeciwko ćwierćfinałowi Ariany Sanchez et Paula Josemaría, który również nie zadrżał przeciwko Lorenie Alonso i Isabel Dominguez 6-3/6-2.

Mecz, na który nie mogliśmy się doczekać, był meczem pomiędzy Aranzazu Osoro / Victorią Iglesias i Carla Mesa/Barbary Las Heras. Dość dobrze od początku sezonu 2021 Osoro i Iglesias nie zdołali po raz kolejny wejść do ćwierćfinału. Pod koniec szalonego meczu, przy bardzo wysokim poziomie gry po każdej stronie, są zmuszeni zatrzymać się na 1/8 po porażce w 7-6 (5) / 6-7 (1) / 5-7 .

Podopieczni Jorge de Benito zmierzą się ze sobą Bea Gonzalez et Łucji Sainz którzy chodzili po meczu z Sandrą Bellver i Claudią Jensen.

Wynik końcowy: 6-1 / 6-1.

Źródło: Stronie internetowej World Padel Tour