Wczoraj rozpoczęły się główne mecze remisowe Sardegna Open of the World Padel Tour, a wraz z nimi nagrane mecze, oto podsumowania.

Aby zobaczyć padla na żywo, trzeba będzie poczekać do piątku. W międzyczasie możemy pocieszyć się nagraniami wideo z XNUMX-tej rundy Sardegna Open of the World Padel Tour.

U mężczyzn

Dla mężczyzn mecz dnia jest wyraźnie tym, który przyniósł zwycięstwo Juan Martin Diaz i Pincho Fernandez, który dla swojego pierwszego związku zdominował Rico / Nieto, po zaciętym meczu: 3/6 6/3 7/6. Wielki występ.

Spodziewaliśmy się również starcia pomiędzy Silingo / Di Nenno i Capra / Moyano, ale po powrocie Lucho Capry po kontuzji argentyńska para nie mogła się równać z inną argentyńską drużyną: 6/1 6/1 dla Silingo / Di Nenno.

W poznaj Lucky Losers, młodzi ludzie Arturo Coello i Ivan Ramirez nie przegapił okazji, aby zrobić nową rundę 6. Zwycięstwo 1/6 2/XNUMX nad Sans / Zaratiegui. Ich kaci przedwczoraj, Sergio i Diego Francisco Gil, mieli trochę mniej szczęścia w losowaniu, dziedzicząc Chingotto / Tello.

Madryt, zawsze chwytliwy, wciąż był ciężki dla finalistów Walencji, ale ostatecznie to Argentyńczycy mieli najlepszy wynik: 6/1 3/6 6/3.

Na koniec pogratulujemy Gaspar / Zapatakto ma rozpoczęło się w preprevias i kto zagra dzisiaj w XNUMX rundzie turnieju głównego!

Podsumowanie 1/16 Część pierwsza

Kredyt wideo: World Padel Tour

Podsumowanie 1/16 część druga

Kredyt wideo: World Padel Tour

U pań

U dziewcząt Léa Godallier i Laura Clergue zdołali zrobić seta w Amatriain / Llaguno, występ, którego Francuzom nigdy nie udało się zmierzyć z drużyną na takim poziomie. Collombon / Traviesa nie byli zaskoczeni przez Fortuna / Goyheneche.

Ogólnie zapewnili faworyci wczorajszych spotkań, ze zwycięstwami w prostych setach, zwłaszcza Triay / Sainz, Nogueira / Brea, Navarro / Reiter i Araujo / Riera.

Spodziewaliśmy się starcia pomiędzy drużyną w postaci poprzedników, Las Heras / Dominguez i Martinez / De Osso. Ale Lucia Martinez i Ana Fernandez De Osso wzmocniły swój status, wygrywając bez drżenia 6/4 6/0. Kolejna runda XNUMX dla nich.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!