Ostatni mecz półfinały. Ten pełen emocji poranek pokazuje, że najlepsze nasiona World Padel Tour o co się martwić. Dobra wiadomość dla serialu.

Od deszczowego dnia w czwartek program się zmienił. Kończymy półfinałami w niedzielny poranek, a po południu finałami. I jest przedstawienie.

Na żywo pokazały nam panie z pierwszej połowy meczu pomiędzy Gemmą Triay / Lucíą Sainz a Martą Ortegą i Beą González. Gemma i Lucía bardzo sprawni, a szczególnie swobodnie od początku turnieju, którzy po wyeliminowaniu rozstawionych z numerem 2 Salazar / Sánchez, z radością dają Ortegi / Gonzálezowi 6/3 6/3 .

Kobiety drugiej połowy zaproponowały mecz na szczycie, godny ostatniego plakatu między Martą Marrero / Paulą Josemaríą i bliźniaczkami Alayeto. Trzy bardzo ciasne zestawy, ale ostatecznie to nasiona numer 1 dadzą dostęp do finału tego popołudnia o 17:6, 1/6 7/6 3/XNUMX.

Dla mężczyzn niespodzianka zwycięstwem Uri Botello i Javiego Ruiza nad numerami 1 Galán / Lebron. Wzorowe połączenie klarowności, taktyki, a na pewno frustracji, nerwowości po stronie Lebrona przy innych warunkach niż to, co znamy od początku sezonu. Mniej benchmarków, wiatr, słońce, wolniejsze warunki gry sprawiły, że Ruiz / Botello w pełni zasłużyli na to miejsce w finale 6/4 6/3.

Pozostaje poznać ostatniego finalistę, mecz do śledzenia na żywo na stronie World Padel Tourpomiędzy Agustín Tapia / Fernando Belasteguín i Agustín Silingo / Martín Di Nenno.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.