Etap World Padel Tour en Sardynia był prawdziwym sukcesem pod względem wyświetleń na kanale Youtube. Strzaskany rekord, który pokazuje rosnące zainteresowanie miłośników padla relacja na żywo.

Liczby podane są przez World Padel Tour samego siebie. Po raz pierwszy w historii tak wielu ludzi zgromadziło się przed ekranem, aby obejrzeć mecze padla.

Należy również zaznaczyć, że był to pierwszy raz, kiedy tor najlepszego padla świata postawił stopę na włoskiej ziemi. Kilka pierwszych rzeczy, które są prawdziwą przyjemnością dla organizatorów, graczy i oczywiście dla nas.

Ryciny

przez 3 odsłon. Jest to łączna liczba nagranych przez WPT wszystkich meczów transmitowanych w języku hiszpańskim i angielskim. Można się było tego spodziewać, skoro (a raczej z punktu widzenia widzów) pogoda, z XNUMX rundy zostały wyemitowane (podczas gdy zazwyczaj WPT transmituje tylko z ćwierćfinałów): więcej meczów do obejrzenia, a więc potencjalnie więcej wyświetleń, to wydaje się logiczne. Mimo wszystko rozmawiamy jak zawsze tylko o 3 dni emisji: Piątek, sobota i niedziela.

72 000 ludzie żyją. Całkowita liczba wyświetleń to jedno, ale jednoczesna liczba osób to drugie. W przypadku finału w niedzielne popołudnie takiej liczby widzów nigdy nie udało się osiągnąć., Pierwszy

334 000 subskrybentów. Niesamowita figura. Kanał YouTube World Padel Tour staje się jednym z najczęściej oglądanych i cenionych kanałów z tą niesamowitą liczbą. Dla informacji, ten weekend turniejowy został sklasyfikowany przez własny YouTube jako „trend”.

Można powiedzieć, że padel wysokiego poziomu zawsze przyciąga więcej ludzi, a sam padel staje się czynnością zawsze bardziej docenianą, praktykowaną i wzbudzającą ciekawość.

Ale gdzie to się skończy? World Padel Tour ?

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy w padla. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom dotyczącym padla.