Portugalka Sofia Araujo, która miała doskonały rok 2020 na World Padel Tour, dał wynik pozytywny na Covid-19. Musi wycofać się z Barcelona Master.

Gracz wczoraj ogłosił to na Instagramie. Pozytywny dla Covid-19, Sofia Araujo musi wycofać się z Mistrza Estrella Damm Barcelona to się teraz odbywa. Miała dziś zadebiutować u boku swojej partnerki Virginii Riery.

https://www.instagram.com/p/CGSKoynM8-G/?utm_source=ig_web_copy_link

Po raz kolejny jesteśmy świadkami szczególnej sytuacji od czasu zespołu, z którym musieli się dzisiaj zmierzyć: Merino / Ruiz to również pakietMelani Merino nie może grać, oficjalnie z powodów medycznych.

https://www.instagram.com/p/CGRr_lkpVlJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Więc to znaczy, że dwóch Lucky Losers zmierzy się dziś w szesnastym ...

 

Tak czy inaczej, przypadek Sofii Araujo i potencjalnie Melani Merino jest dodawany do długa lista graczy z padel którzy zarazili się Covid-19 te ostatnie tygodnie…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !