Odkryj wszystkie obrazy World Padel Tour Las Rozas Open, turniej, który rozpoczyna się w ten weekend na EuroIndoor Alcorcón pod Madrytem.

Podczas gdy WPT Marbella Challenger jest w pełnym rozkwicie, nadszedł już czas, aby przyjrzeć się Las Rozas Open, który rozpoczyna się w niedzielę rano, z preprevia mężczyzn. Małe rozczarowanie strony francuskiej, ponieważ po raz pierwszy w tym sezonie na tym turnieju pojawią się tylko 4 tricolory.

U mężczyzn

Stół finałowy

Pokonani przez Fernando Belasteguina i Sanyo Gutierreza w Walencji, Ale Galan i Juan Lebron będą chcieli zemścić się w Las Rozas. U siebie Madrilenian Galan zagra przed swoją rodzimą publicznością iw warunkach, które lubi. Rzeczywiście, pomiędzy wysokością hiszpańskiej stolicy a warunkami, które panują tam latem (ekstremalne upały i susza), wszystko jest po to, aby zapewnić, że hitters są szczególnie wygodne. Powinniśmy zatem mieć najbardziej wybuchowy turniej!

Oprócz walki o przywództwo będzie to okazja do zobaczenia całej masy nowych par, takich jak Arturo Coello i Javi Ruiz, który od razu rozpocznie walkę z Paquito Navarro i Martinem Di Nenno! Prześledzimy też początki Botello/Moyano, Silingo/Sanz, Diaz/Sanchez…

Poprzedni

W poprzednich wersjach walka o wejście do stołu finałowego jest zawsze bardziej zacięta. Znajdziemy pary z długimi zębami, jak Leal / Semmler czy Oria / Ruiz, oraz drużyny przyzwyczajone do głównych remisów, jak Moreno / Perino czy Barahona / Blanco.

Le Francuz Benjamin Tison, który zagra swój pierwszy turniej z Markiem Quilez, rozpocznie się czymś w rodzaju „derbów katalońskich” przeciwko Rubenowi Rivera (71) i Toniemu Bueno (73). Będziemy musieli sprawdzić, czy para francusko-hiszpańska ma już dobre automatyzmy, ale ten mecz, choć oczywiście trudny, wydaje się być w jego zasięgu. Zwycięzcy spotkania, zaplanowanego na poniedziałek o 16:30, zmierzą się we wtorek rano z numerem 1 previas, Victorem Ruizem i José Rico!

Przedwstępna

Po raz pierwszy w przedprewiach tego Las Rozas Open jest tylko jeden Francuz. To Johan Bergeron, wciąż związany ze Szwedem Simonem Vasquezem. Dwaj przyjaciele wystartują w niedzielę rano o 11:30 przed Marc Pou Serra (196) i Daniel Luna Peinado (171). Johan i Simon zaczną faworytów od tego spotkania. W przypadku zwycięstwa zagrają ponownie po południu z Mikim Solbesem (88) i Ricky Martinez (90), rozstawionymi 3 z preprevia, co powinno wyglądać na wielki szok!

U pań

Stół finałowy

Po stronie kobiet szaleje również walka o przywództwo, a Brea / Icardo wciąż chcą wstrząsnąć hierarchią, zdobywając drugi tytuł w 2021 r. w Walencji. Numer 1 Gemma Triay i Ale Salazar, które miażdżyły konkurencję, nie dominowały tak bardzo, jak oczekiwano. Spragnieni zwycięstw powinni zostać sprowadzeni do Las Rozas.

gemma-triay-alejandra-salazar-finales-estrella-damm-valencia-open-2021_dsc2626-copia-1170x658

Po niespodziewanej porażce w Walencji Bea Gonzalez i Lucia Sainz powrócą z nożem w zębach i ich reakcja powinna boleć. Niezbędne będzie również śledzenie wielkiego powrotu Pauli Josemarii i Ariany Sanchez. Czy będą mogli dołączyć do walki o tytuł?

Po stronie francuskiej równie często będziemy mieli dwóch graczy w głównym losowaniu. Zaczynamy od Alix Collombon i Jessiki Castello, które w środę o 19:30 odnajdą w drodze jedną z wielu nowych par, skomponowaną przez Cette Reiter i Esther Carnicero. W przypadku zwycięstwa mogą znaleźć inny bezprecedensowy związek, między Majo Alayeto i Teresą Navarro, którzy zmierzą się z graczami z previas na swoim pierwszym wspólnym turnieju. Teraz już dobrze ugruntowani, Alix i Jessica zaczną z niewielką przewagą nad graczami, którzy jeszcze nie znają się zbyt dobrze na torze. Idealna okazja, aby wspólnie zagrać pierwszy ćwierćfinał? Wierzymy w !

Léa Godallier i Ariadna Cañellas, wywodzące się z udanego Marbella Challenger, spróbują kontynuować dobrą passę przeciwko Angeli Caro (45) i Arantxie Soriano (48). Wyważony mecz na papierze, który powinien zapewnić nam dobrą dawkę spektaklu. Spotkanie zaplanowano na 18:15 w środę. Zwycięska para będzie miała trudne zadanie zmierzenia się w czwartek z Paulą Josemarią i Ari Sanchezem!

Poprzedni

W previi wciąż oczekujemy wielkich bitew. Jest wiele bardzo solidnych par składających się z weteranów przyzwyczajonych do stołów finałowych: Brito / Fernandez De Osso, Rodriguez / Traviesa, Blanco / Hernandez czy Gabarrus / Rovira. W obliczu tych doświadczonych graczy młodzi Canovas / Velasco i Włosi Orsi / Sussarello spróbują wyjść z gry.

Przedwstępna

W preprevii żaden Francuz tym razem od czasu Melissy Martin, która zarejestrowała się z nowym partnerem, nie mógł wejść do tabeli z powodu braku wystarczającej liczby punktów.

Znajdziemy pary, które były w previas na początku sezonu takie jak Pujals/Polo czy Lobo/Saiz, ale także zupełnie nowe skojarzenia: Gomez/Ruiz Soto i Garcia Pardo/Wyckaert na czele. Trzeba też uważać na włoskie pary Marchetti / Pappacena i Stellato / Tommasi, które jak zwykle nie odpuszczają. Krótko mówiąc, walka również tam zapowiada się ekscytująco!

Wszystkie stoły

Znajdź wszystkie tabele poniżej:

Preprevia Ladies

Preprevia Men

Previa Ladies

Previa Men

Finałowy stół mężczyzn

Tabela finałowa kobiet

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !