Odkryj wszystkie obrazy'' Estrella Damm Menorca Open du World Padel Tour która rozpoczyna się w najbliższą niedzielę 20 września 2020 r. fazą przedpremierową.

Główni mężczyźni przy stole

Główne mecze remisowe rozpoczynają się w środę i powinniśmy zobaczyć kilka bardzo interesujących starć od 1/16, w tym wszystkie powstały nowe pary, którzy będą chcieli zacząć od dobrej notatki.

Ale wielkim plakatem szesnastego spotkania jest spotkanie finalistów z Sardynii: Ruiz / Botello i Juan Martin Diaz / Lucas Campagnolo, który będzie chciał dobrze się spisać na powrocie „Campa”. Również powrót Pablo Limy i Paquito Navarro, rozstawienie numer 2, które rozpocznie się w czwartek, być może z szokiem, przeciwko Nieto / Rico.

Losowanie główne Menorca Open mężczyzn

Mężczyźni Previa

Bardzo dobre pary w tych mężczyznach, w szczególności dwoje młodych ludzi w aktualnej formie: Arturo Coello i Ivan Ramirez, którzy, jeśli się zakwalifikują, zmierzą się z kolejną parą zakwalifikowanych. Ale bądź ostrożny, ponieważ w górnej części tabeli są bardzo dobre drużyny, z dużym meczem wejściowym: Nowa para Semmler / Santana w przeciwieństwie do stałych bywalców Sans / Zaratiegui previas.

Menorca Open WPT Previas Men

Menorca Open WPT Men Previas

Preprevia men

Przygotowania dla mężczyzn rozpoczynające się w tę niedzielę, jak zwykle, z udziałem kilku Francuzów. Niemniej jednak mała zmiana: dzięki doskonałemu kursowi na Sardynii, Tison / Scatena (nasiono 8 preprevias) przejść tuż przed Blanqué / Muñoz (rozstawiono 9 w preprevias) i dlatego wystartuje bezpośrednio w drugiej rundzie.

Wracając do pierwszej rundy przygotowań do Blanqué / Muñoz, która się rozpocznie niedzielny poranek, podobnie jak Bergeron / Mena Gil.

Menorca Open Preprevia men WPT 1Menorca Open Preprevia men WPT 2

Menorca Open Preprevias men WPT 3

Menorca Open Preprevias men WPT 4

Główny remis panie

W kobiecym stole niespodzianka: Marta Marrero i Paula Josemaria znajdują się na czele serii numer 2, natomiast Marrero ogłosiła na Instagramie, że nie weźmie udziału w turnieju… W tej chwili nie mamy więcej informacji, ale może być szczęśliwy przegrany w szesnastych.

W każdym razie będziemy mieć prawo do bardzo pięknych plakatów od środy z Collombon / Traviesa, który przeciwstawi się parze w postaci: Martinez / Fernandez de Ossolub Paz / Mesa przeciwko Galan / Iglesias!

Losowanie główne Menorca Open Women

Panie Previa

Léa Godallier i Laura Clergue zajmą czwarte miejsce w klasyfikacji poprzedniej, dlatego rozpoczną swój turniej we wtorek o 4:19, w obliczu kwalifikacji. Jeśli wygrają, mogą zmierzyć się z Lobo / Bellver, parą, którą pokonali w Marbelli.

Menorca Open WPT Women Preivas

Panie Preprevia

Nieobecny na Sardynii, Melissa Martin wróciła na World Padel Tour u boku innego partnera: Brazylijki Rafaelli Masseron. Rozpoczynają swój turniej o 18:XNUMX przeciwko włoskiej Carlotcie Casali i jej nowej partnerce Palmie Osorio.

Menorca Open Preprevia Ladies 1

Menorca Open Preprevia Ladies 2

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!