Wewnątrz podczas ostatnich turniejów Paquito Navarro i Martin Di Nenno odnajdują dobre uczucia na WPT Swedish Padel Otwarty!

Martin Di Nenno powiedział nam w wywiadzie, celem duetu, który tworzy z Paquito Navarro, było wygranie dzisiejszego ćwierćfinału z Chingotto / Tello. Misja wykonana dla piłkarzy Rodrigo Ovide, którzy dali bardzo dobry występ, by zdominować Argentyńczyków w prostych setach.

Po rozpoczęciu fanfar Paquito i Martin mogli nadal wywierać presję na swoich przeciwników, którzy wydawali się mieć duże trudności w trakcie gry. Wynik mógłby być jeszcze bardziej dotkliwy, gdyby Chingotto i Tello nie zdobyli 4 decydujących punktów w meczu!

Z 62% zdobytych punktów, Di Nenno i Navarro znacznie wyprzedzili rywali w piątek, co bardzo dobrze wróży na półfinał, który czeka ich jutro. Będzie to albo przeciwko Bela / Coello, albo przeciwko Gutiérrezowi / Tapia!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !