Paula Josemaria i Ariana Sanchez pobiły Alejandrę Salazar i Gemma Triay w szwedzkim finale WPT Padel Otwarty!

To zupełnie nowa sytuacja! Rzeczywiście, nikt nie mógł przewidzieć, że światowy numer 1 strzeli dziś tylko dwa mecze w finale w Sztokholmie. Podopieczni Rodriego Ovide'a, którzy do tej pory nie przegrali ani jednego seta w rozgrywkach, zostali podwyższeni w niedzielny poranek.

6/1 6/1 w 1h12 gry, wynik mówi sam za siebie. Paula Josemaria i Ariana Sanchez wystąpiły z recitalem na torze, dominując rywalki od początku do końca, z przerwą uzyskaną w pierwszym meczu.

Para numer 2 odniosła dwunaste zwycięstwo z rzędu i trzecią z rzędu koronację na WPT i udowadnia, że ​​wciąż walczy o pierwsze miejsce w rankingu! Teraz czekamy na debiut tych dwóch par za trzy dni o Madryt. Czy Gemma i Ale wyjdą bez szwanku z tego wielkiego niepowodzenia? Czy Josemaria i Sanchez będą kontynuować marsz do przodu? Ten koniec sezonu zapowiada się ekscytująco!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !