Po ponad pięciu miesiącach nieobecności Paquito Navarro i Martin Di Nenno powrócą do finału turnieju w World Padel Tour !

Martin Di Nenno powiedział nam w wywiadzie, para, którą tworzy z Paquito Navarro, znajduje sensację w Szwecji, co widać po powrocie do finału.

Jednak Paquito i Martin wrócili z piekła w tym półfinale. Zdominowani przez Fernando Belasteguina i Arturo Coello podczas pierwszego seta i znaczną część drugiego, podopieczni Rodriego Ovide'a pokazali charakter na Avicii Arena.

Po zdobyciu wyniku zamierzali przejąć kontrolę nad grą w ostatnim akcie, ale zamierzali „zagrać”, aby przestraszyć się nawzajem brakiem skuteczności w decydujących punktach. I chociaż w ostatnim secie mieli okazję poprowadzić 5 gier do 2, zobaczyli, że ich przeciwnicy podnoszą się na 5/5. Ale po uratowaniu 6 punktów meczowych Bela i Coello zrezygnowali z broni w tej bardzo ważnej walce.

Jak widać w statystykach, obie pary stoczyły bardzo dobry pojedynek, ostatecznie wygrany przez Martina Di Nenno i Paquito Navarro, którzy potrafili doskonale zrekompensować brak skuteczności w gorących momentach.

Dzięki temu sukcesowi para hiszpańsko-argentyńska będzie mogła rozegrać swój trzeci finał sezonu na WPT. To będzie przeciwko niezbędne Lebron i Galan, który będzie szukał szóstego tytułu w tym roku na World Padel Tour !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !