Odkryj obrazy World Padel Tour szwedzki Padel Open, którego previas rozpocznie się w najbliższą niedzielę w Sztokholmie.

Podczas gdy WPT Cascais Open pełną parą, oto tabele szwedzkich Padel Otwarte już się skończyły.

Wśród najciekawszych pojedynków w pierwszej rundzie będziemy mieli Nieto/Yanguas vs Leal/Rico oraz Moyano/Gil vs JM Diaz/Arroyo, który pachnie pudrem w mężczyznach. Wśród dziewcząt kilka plakatów wydaje się zrównoważonych, takich jak Navarro/Jensen kontra Amatriain/Rodriguez czy Bellver/Cortiles kontra Goenaga/Villalba.

Po stronie francuskiej zauważamy, że tylko trzy trójkolorowe podróżują do Szwecji. Benjamina Tisona i Martina Sancheza Piñeiro spotkamy w poniedziałkowe popołudnie w pierwszej rundzie previa przeciwko Jaime Fermosellowi i Mikiemu Solbesowi.

Po raz pierwszy od dwóch lat Léa Godallier pojawi się również w previi. Wraz ze swoją partnerką Teresą Navarro Francuzka zostanie rozstawiona 1 w tych kwalifikacjach. Para francusko-hiszpańska zmierzy się w poniedziałek rano z parą z preprevias: szansa na zdobycie pewności siebie dla tego duetu, który pozostaje po pięciu kolejnych porażkach w szesnastych turniejach Open i Master of WPT.

Alix Collombon i Jessica Castello będą wielkimi faworytami w XNUMX/XNUMX finału przeciwko wild-card Akerberg/Girdo w pierwszej rundzie.

Główni mężczyźni przy stole

Mężczyźni Previa

Preprevia men

Główny remis panie

Panie Previa

Panie Preprevia

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !