Wielki występ Benjamina Tisona i Martina Sancheza Piñeiro, którzy zdominowali Jesus Moyę (40) i Alvaro Cepero (55) w drugiej rundzie previas WPT Swedish Open!

Tison i Piñeiro zaczynają odnajdywać swoje znaki! Po narzucone po raz pierwszy razem wczoraj, Francuz i jego nowy partner wywołali dziś rano w Szwecji małą sensację.

Rzeczywiście, chociaż nie byli faworytami przeciwko rozstawionym dwóm previas, Benjamin i Martin mieli bardzo dobry mecz, aby wygrać w dwóch setach. Obejmując prowadzenie w ostatnich chwilach bardzo zaciętego pierwszego seta, tricolor i jego partner zaoferowali sobie pierwszą przerwę w najlepszym momencie drugiego seta, aby odejść ze zwycięstwem.

Dzięki temu sukcesowi 7/6 (5) 6/3 Tison i Piñeiro zagrają dziś po południu (prawdopodobnie około 17:00) o miejsce w głównym losowaniu. Naprzeciw nich to Toni Bueno (54 l.) i Marc Quilez (53 l.), były partner Francuza, zaprezentują się na plakat, który zapowiada się najbardziej. Możesz śledzić ewolucję partytury za pomocą WPT Marcador.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !