Le World Padel Tour Mistrzowski finał, który ma się odbyć od 10 do 13 grudnia na Minorce, zostanie rozegrany bez brazylijskiego Pablo Limy, który doznał kontuzji łydki.

La łza łydki który pozbawił Pablo Limy (i Paquito Navarro) finału Las Rozas Open, uniemożliwi mu także rozegranie finału mistrzowskiego, który za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się na Minorce. Oficjalne informacje po ogłoszeniu WPT na swojej stronie internetowej. To ciężki cios dla Brazylijczyka, którego sezon się skończył, i tak jest z pewnością ostatnio widziany u boku Paquito...

Przypomnij to W finale mistrzowskim bierze udział 16 najlepszych zawodników sezonu. W związku z tym pakiet Lima umożliwia 17. graczowi w rankingu Race wzięcie udziału w turnieju Masters. Ponieważ koledzy z drużyny Javi Rico i Coki Nieto zajęli 17. pozycję, the World Padel Tour przeprowadził remis i tak jest Javi Rico, który został wybrany !

Zgodnie z logiką rzeczy, Rico wystąpi w tym turnieju u boku Paquito Navarrochyba że Andaluzyjczyk zdecyduje się zagrać z tym, który powinien być jego partnerem na następny sezon, Martin Di Nenno? Sprawa będzie kontynuowana.

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !