Benjamin Tison i Teo Zapata wygrali ostatnią rundę previas i zakwalifikowali się do głównego losowaniaMiami otwarte. To koniec snu Johan Bergeron i Simon Vasquez.

Doświadczenie najważniejszych wydarzeń

W pierwszym secie doświadczenie i fizyczna świeżość Bena Tisona i Teo Zapaty zrobiły różnicę.

Jo Bergeron i Simon Vasquez mają szósty mecz w ciągu 6 dni. Francuzi i Szwed chcą być jedną z nielicznych par, które pokonały tor przeszkód startując od pierwszej rundy preprevias.

Tison/Zapata są bardziej konsekwentni w swojej grze, para francusko-hiszpańska przełamuje się na prowadzenie 4/1. Simon Vasquez i Jo Bergeron mają dwie niespotykane okazje, ale dwa kolejne zwycięskie uderzenia Zapaty kończą pierwszy set 6/3.

Fizyczna świeżość przejmuje kontrolę

Po przerwie medycznej na leczenie Benjamina Tisona, który dostał kulę w głowę, Jo i Simon są nieco poza grą. Są łamaczem wejścia.

Ale reakcja nie trwa długo! Przy par 4 Johan ustawia swoją parę z powrotem na właściwym torze, aby natychmiast odebrać.

Mecz toczy się ostro, a Ben Tison i Teo Zapata robią kolejną przerwę. W parze francusko-szwedzkiej zaczyna być odczuwalne zmęczenie.

Faworyci odlatują w drugim secie z nową przerwą. Miami się zbliża.

Tison i Zapata w końcu zakończ 6/3 6/2 i skasować swój bilet na główne losowanie Miami Open ! To już drugi raz, kiedy Francuz dotarł do głównego remisu mężczyzn, po tym, jak w poprzednim sezonie Vigo za tę samą parę!

Marzenie Jo Bergerona i Simona Vasqueza kończy się u bram stołu, ale należy podkreślić niesamowitą wydajność 5 wygranych gier.

„Bardzo się cieszę, że pojadę do Miami. Jestem trochę rozczarowany moim przyjacielem Johanem, ale miał niesamowity turniej. Będziemy świętować w Miami!”, wyraża gorąco Ben Tison. Javi Garrido i Lucas Campagnolo czekają na nich w XNUMX/XNUMX finału na mecz, który będzie transmitowany na World Padel Tour Telewizja wtorek!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !