Po raz drugi z rzędu Jérémy Scatena i Benjamin Tison zagrają w poprzednim finale Open du World Padel Tour, ogromna wydajność!

Są naprawdę w formie! Ale nie faworyci przeciwko czwartemu nasieniu z poprzedników, Toni Bueno (57 WPT) i Ruben Rivera (56 WPT), Francuzi narzucili się umysłowi i oferują sobie finał z poprzednich wersji cet après-midi!

Benjamin Tison leworęczny padel

Po temu jak stracił pierwszą rundę 6/7, Francuz wrócił do węgla, a także wygrał drugiego seta w tie-breaku, zanim całkowicie wypuścił konie w trzeciej rundzie.

Ostateczne zwycięstwo 6/7 7/6 6/3 twarz dwóch najlepszych graczy 60, bardzo, bardzo dobry występ dla 100% francuskiej pary w WPT Menorca Open 2020. ! Oni będą grać dziś po południu, w czwartej zmianie, z widokiem na kaci Blanqué / Muñoz : Gutierrez / Pascoal. Niech Francuzi będą uspokojeni, tak jak ich przyszli przeciwnicy zostawił pióra dziś rano, wygrywając z trudem w trzech setach (7/6 2/6 6/4) przeciwko Nowa para Semmler / Santana.

U dziewcząt Léa Godallier i Laura Clergue teraz znają swoich przeciwników: Monica Gomez Rivas i Claudia Jensen Sirvent, solidna para, która wygrała 6/1 6/0 w ostatniej rundzie preprevias. Duży mecz wejściowy, więc 100% francuska para to 18h.

Banjamin Tison Jérémy Scatena World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!