Ciągle się porusza World Padel Tour. Po byciu oddzielona od Juana Cruz Belluati, Javi Garrido ogłosił nazwisko swojego nowego partnera: Lucasa Campagnolo.

Dwóch graczy grało po lewej stronie, więc jeden z nich będzie musiał zmienić strony. Jeśli wierzymy film udostępniony przez gracza z Kordoby na Instagramie, to brazylijska „Campa” przejdzie na prawo.

Para, którą poprowadzi Gaby Reca, powinna być najbardziej wybuchowa! Rzeczywiście mamy dwóch graczy na lewą stronę fizyczną, agresywnych, zdolnych do bardzo mocnych skoków i którzy grają padel przodem do kierunku jazdy. Biorąc pod uwagę sukces pary Galan i Lebron, ostatecznie nie dziwi nas, że inni gracze próbują budować pary na tym samym modelu.

Spadł na 39. miejsce w tym sezonie, w którym będzie miał pecha, Lucas Campagnolo postanowił dokonać dużych zmian, aby spróbować odeprzeć los. Teraz, 19. miejsce w rankingu, Javi Garrido rośnie i może wnieść całą swoją pewność siebie nowemu partnerowi. Jeśli dwaj mężczyźni zdołają się dobrze dogadać na torze, mogą wymyślić najbardziej spektakularną kombinację! Para zadebiutuje w przyszłym tygodniu w Kordobie, gdzie na pewno nie zabraknie im zachęty!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !