Nadal się porusza World Padel Tour z ogłoszeniem nowej pary składającej się z Carolina Navarro i Claudii Jensen.

Rozmawialiśmy o tym niedawno, z ogłoszeniem separacji pary Carolina Navarro/Eli Amatriain, miały być inne ruchy na WPT. Więc to jest to Claudia Jensen i Carla Mesa ogłaszają rozstanie W międzyczasie młoda reprezentantka Argentyny deklaruje, że będzie ewoluować wraz z 23. zawodniczką na świecie, Caroliną Navarro.

Doświadczenie i młodość, tak możemy zakwalifikować tę nową parę. Rzeczywiście, 48-letni Navarro spróbuje przekazać całe swoje doświadczenie jako byłego numer 1 na świecie młodej Claudii Jensen, która ucieleśnia przyszłość padel świat ze szczytu swoich 17 lat! Na papierze jest to oczywiście obiecująca mieszanka.

Tym samym zamyka to etap Jensen/Mesa, stowarzyszenie, które dobrze współpracowało zwłaszcza z dwoma ćwierćfinałami i półfinałem Open pod przewodnictwem Jorge de Benito.

Teraz okaże się, czy Carla Mesa i Eli Amatriain połączą siły, czy też zobaczymy inne zmiany. Odpowiedz w ciągu najbliższych kilku dni!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !