Alix Collombon i Jessica Castello awansują do XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Walencja Otwarte.

Alix Collombon i Jessica Castello straszą się na początku meczu, zmuszeni do odrzucenia 3 breakpointów. Jess nie jest w najlepszej formie, ale stopniowo zaczyna grać z wygrywającymi strzałami.

Stopniowo udaje im się przejąć kontrolę nad przeciwnikami, aby wygrać pierwszego seta! 6/3

W drugim secie poziom rośnie. Alonso/Cortiles grają z większą intensywnością, zmuszając Alix i Jessicę do pracy.

Na 5/4 Anna Cortiles i Lorena Alonso otrzymują dwa set pointy w bardzo przeciętnej grze partnera Alix, ale parze francusko-hiszpańskiej udaje się wrócić z pięknym par 4 na punto de oro.

Set zmierza do tie-breaka. Jessica Castello jest czynnikiem x i gra bardziej konsekwentnie w tie-breaku. Metronom Collombona pozostaje na bardzo dobrym poziomie i dwóm graczom udaje się zakończyć spotkanie. 7/6 (7-5)

To nowa runda 2 turniejów WPT dla Alix i Jessiki, które jutro zmierzą się z rozstawionym z numerem XNUMX Josemarią/Sanchezem!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !