Jutro Agustin Tapia i Sanyo Gutiérrez zmierzą się z bratankiem tego ostatniego, Agustinem Gutiérrezem i jego partnerem José Rico.

Wśród Gutierrez padel to sprawa rodzinna ! Rzeczywiście, jutro Sanyo i jego siostrzeniec Agustin zmierzą się w ćwierćfinale WPT Valencia Open. Jeśli para Gutiérrez / Rico zrobiła wrażenie na Belluati / Moyano (6/3 6/0), rozstawiona trójka, która wróciła z piekła rodem z Lijo / Ruiz, była znacznie trudniejsza: 3/4 6 /7 5/6.

Nie tylko Argentyńczycy ucierpieli, ponieważ Pablo Lima i Franco Stupaczuk również zmierzyli się w ten czwartek z Diestro / Fernandez: 3/6 6/1 6/4. Zwycięzcy Human Padel Open będzie miał jutro wielki mecz do rozegrania z Capra/Sanchez.

Pozostałe dwa plakaty są również bardzo interesujące, ponieważ będziemy mieli Galan / Lebron vs Belasteguin / Coello i Di Nenno / Navarro vs Gonzalez / Ruiz!

Znajdź wszystkie wyniki ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !