Co za występ! To Benjamin Tison uświadamia sobie, że jest po prostu nieprawdopodobne. Z Teo Zapata Francuz kwalifikuje się do szóstego stołu w tym sezonie!

Jest najlepszym graczem w historii padel francuski, a on nadal pisze nowe linijki do tego. W Walencji Ben i Teo olśnili swoim talentem Alba/Sans, a jutro będą mieli okazję zakwalifikować się do XNUMX/XNUMX finału!

Przeciwko tym dwóm graczom z Top 60, Ben i Teo byli w stanie poradzić sobie w ważnych momentach, przerywając za każdym razem w dziesiątym meczu seta. Ładne 6/4 6/4 zwycięstwo, które udało Ci się śledzić komentowane na żywo Padel Magazine.

Jutro, w trzeciej rotacji o 9:30, para francusko-hiszpańska zmierzy się z Lijo/Ruiz, mecz, który podoba się Benowi Tisonowi !

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !