Delfi Brea i Tamara Icardo wygrały półfinały World Padel Tour Valencia Open z Paulą Josemarią i Ari Sanchezem.

Po zdominowaniu Marrero / Sainz w dwóch setach w ćwierćfinale, Delfi Brea i Tamara Icardo przyjechały w świetnej formie w ostatnich czterech. Ze swojej strony Paula Josemaria i Ari Sanchez, którzy mieli bolał przeciwko Mesie / Jensen, były z konieczności bardziej zniszczone.

Różnica w formie, która była odczuwalna od samego początku, z pierwszym setem wygranym 6/2 przez rozstawiony numer 5. Ale Sanchez i Josemaria nie bez powodu są drugą parą światową. Revanchists, szybko podnieśli wynik, z kolei przekazując 6/2 swoim przeciwnikom.

Trzecia runda była najbardziej uzależniona i to para, która była w najlepszej dynamice, wiedziała, jak ją zdobyć! Zwycięscy 6/2 2/6 6/4, Brea i Icardo zagrają jutro swój pierwszy finał sezonu, zdobyli dwa tytuły w zeszłym roku, w tym jeden już w Walencji. Dowód na to, że wiedzą, jak korzystać z wszelkiego wsparcia społeczeństwa, w pełni zaangażowanego w sprawę lokalnego Icardo.

W każdym razie jest to niezła zemsta dla tej pary, która zaczęła rok 2022 z trudem z powodu kontuzji nadgarstka Tamary. Jutro para hiszpańsko-argentyńska spróbuje zdobyć swój pierwszy tytuł w tym roku przeciwko Salazar/Triay lub Gonzalez/Ortega.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !