Kolejny duży występ Fernando Belasteguina i Arturo Coello, którzy zeszłej nocy pozbyli się Sanyo Gutiérreza i Agustina Tapii.

Popychana przez publiczność, która przybyła, aby zachęcić miejscowego Arturo, para hiszpańsko-argentyńska stoczyła bardzo wielką walkę o wyeliminowanie Argentyńczyków, którzy marzyli o znalezieniu Galana i Lebrona, aby spróbowali zemścić się na Tuluzie.

Ale Bela i Coello są w świetnej formie, a potem wyeliminowane ziarno 2, zrobili to samo z nasionem 3.

Widząc, że WPT wymyślił podsumowanie z prawie 6 minutami skrótów meczu, rozumiesz, na jakiego rodzaju spotkanie mogli uczestniczyć widzowie obecni w Valladolid. Prawdziwe „partidazo”, z wysoką punktacją w klasie, która zakończyła się wynikiem 7/5 6/7 7/5.

Miejmy nadzieję dla Beli i Coello, że nie zostawią zbyt wiele energii w tej trwającej ponad 3 godziny walce i że będą dzisiaj w świetnej formie, aby spróbować sobie pozwolić na swój drugi tytuł razem, po pierwszym turnieju w Miami, pora roku.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !