Wielkie mecze są ogłaszane dzisiaj o godz World Padel Tour Valladolid Master, ze szczególnie dwoma dużymi wstrząsami wśród panów.

Poważne rzeczy zaczynają się w Valladolid i mamy dowód w postaci dwóch dużych starć: Chingotto/Tello vs Lima/Stupaczuk i Belasteguin/Coello vs Di Nenno/Navarro!

W pozostałych dwóch meczach dnia męskiego stołu znajdziemy pary, które stworzyły niespodziankę. Z jednej strony to Agustin Gutiérrez i Jose Rico spróbują stworzyć wyczyn przeciwko Lebronowi i Galanowi, z drugiej Lucas Bergamini i Victor Ruiz spróbują zrobić to samo z Sanyo i Tapią. Numery 1 i 3, które do tej pory rozgrywały tylko trzy setowe mecze w Valladolid, doskonale zdają sobie sprawę, że wszystkie pary marzą o ich pokonaniu!

Dla pań, oto mecze, które zostaną rozegrane dzisiaj:

  • Salazar/Triay kontra Rodriguez/Riera
  • Brea/Icardo kontra Gonzalez/Ortega
  • Marrero/Sainz kontra Iglesias/Osoro
  • Josemaria/Sanchez kontra Araujo/Talavan

We Francji Canal Plus nie transmituje meczów, po prostu nie będzie można ich oglądać... Na szczęście dla miłośników potrzebujących padel, przez cały dzień transmitujemy na żywo mecze FIP Gold z Perpignan! W tym celu przejdź do naszego Kanał YouTube !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !