Alix Collombon i Jessica Castello zwyciężyły w XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Mistrz Valladolid przeciwko Léi Godallier i Teresie Navarro.

Szansa na remis, tak jak w 2021 roku mieliśmy prawo do francusko-hiszpańskiego pojedynku z pierwszej rundy głównego losowania w Valladolid. Jedyna różnica polega na tym, że tym razem Léa Godallier była kojarzona z Teresą Navarro, a nie Ariadną Cañellas. Ale podobnie jak w zeszłym sezonie, Alix i Jessica wygrały w dwóch setach.

Rzeczywiście, Castello i Collombon wzmocnili swój ranking, aby wejść do biegu w tym drugim mistrzu 2022, z sukcesem 6/2 6/4. Dlatego jutro w XNUMX/XNUMX finału znajdziemy parę francusko-hiszpańską przeciwko najlepszej parze na świecie: Salazar / Triay! Spotkanie, na którym Alix i Jessica nie będą miały nic do stracenia i które najprawdopodobniej zostanie wyemitowane dalej World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !