Udostępniono stoły drugiego Mistrza 2022 roku, którego przedpremiera zaczyna się jutro. Odkryj plakaty z pierwszych rund, ze szczególnym uwzględnieniem konfrontacji Francuzek…

Pre-previas rozpoczynają się w najbliższą sobotę i znajdujemy w 100% francuską parę złożoną z Thomasa Leygue (171) i Johana Bergerona (157), którzy o 11:30 zmierzą się z Hugo García Martínez (197) i Valentino Acosta Kremnitzer (189) .

Mistrz zobowiązuje, Benjamin Tison (69) i Teo Zapata (67) startują w drugiej rundzie previas. Zmierzą się z nimi w niedzielę albo Daniel Windahl (84) i Cristian G. Gutiérrez (74), albo Simon Vasquez (124) i Adrián Blanco (62).

Wszystkie oczy Francuzów będą oczywiście zwrócone na przeciwstawienie dwóch par francusko-hiszpańskich na torze. Rzeczywiście, w środę rano, przeciwstawią się pary Alix Collombon (23) / Jessica Castelló (21) i Léa Godallier (36) / Teresa Navarro (44). W związku z tym nie ma znaczenia, co się stanie z tricolorem w XNUMX/XNUMX finału.

Ten turniej będzie również okazją do odkrycia nowe pary tak jak między Javi Rico (20) i Javi Leal (42), którzy będą przeciwni rozstawionej czwórce, Chingotto (4) / Tello (8) lub Pablo Lijo (8) i Javi Ruiz (35), którzy będą musieli zmierz się z Paquito Navarro (21) i Martinem Di Nenno (3)!

Będzie też pierwsza runda pomiędzy nowymi duetami: Alba (55) / Sans (53) vs Alonso (38) / Ruiz (41)!

Sprawdź wszystkie tabele tutaj:

Panie preprevias

Panie Previas

Główny remis panie

Preprevias mężczyźni

Previas mężczyźni

Mężczyźni przy stole finałowym

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.