Szósty tytuł sezonu dla Alejandry Salazar i Gemmy Triay, które w finale ponownie zdominowały Paulę Josemarię i Arianę Sanchez.

Zadanie miało być skomplikowane dla Ariany Sanchez i Pauli Josemarii, które przybyły z dużym zmęczeniem w nogach po stoczeniu trzech setów wczoraj po południu. Rzeczywiście, chociaż zna warunki Valladolid, gdzie trenuje, Josemaria bardzo cierpiała z powodu upału podczas półfinałowego meczu z Marrero / Sainz.

Całkiem logicznie, numery 1 wzięły grę na swoje konto na początku meczu i wygrały pierwszego seta 6/3. Ale Ari i Paula mają serce i pokazali to, przekazując przeciwnikom 6/3, aby podnieść wynik.

Ale na ich nieszczęście, podopiecznym Gustavo Pratto zabrakło gazu w silniku w trzecim akcie i opłaciło się to gotówką przeciwko Gemmie i Ale: 6/0.

Jak w Tuluzie, numery 1 dominują nad numerami 2 w trzech setach (6/3 3/6 6/0) i zdobyli (już) szósty tytuł w tym sezonie!

Teraz czas na finał mężczyzn, w którym Juan Lebron i Ale Galan zmierzą się z Fernando Belasteguinem i Arturo Coello!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !