Jest nie tylko mężczyzn, którzy wystawili przedstawienie na World Padel Tourdziewczyny zaoferowały nam również wspaniałe punkty w roku 2020, naznaczonym pandemią.

Masz przed sobą 15 minut? Rozgość się na sofie i ciesz się pokazem dziewczyn World Padel Tour mam ci do zaoferowania!

W tym konkretnym roku le padel kobiecość nabrała dodatkowego wymiaru, z meczami na bardzo, bardzo wysokim poziomie, zaciętą rywalizacją i mnóstwem widowisk. Oczywiście mniej przewiewne i potężne niż ich męskie odpowiedniki, dziewczyny oferują inny styl gry, mniej agresywny, ale równie interesujący.

Często trochę zapomniani z kompilacji „puntazos”, udowadniają nam poprzez tę Top 10, że sąnie jestem w stanie zrobić wszystkiego na torze. Rozbijanie o 3, zjazdy ze stoków, amortyzacje, odzyskiwanie, blokady… wszystko idzie, dla naszej największej przyjemności!

 

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !