Nie możemy już powstrzymać Paquito Navarro i Martina Di Nenno, którzy oferują sobie czwarty z rzędu finał World Padel Tour. Jutro zmierzą się z Lebronem i Galanem!

Zemsta Lugo w finale

Sprzeciwiając się Franco Stupaczukowi i Alexowi Ruizowi w zapowiadającym się gorącym meczu, Navarro i Di Nenno nie pozostawiali wątpliwości. Trzeci i czwarty zawodnik na tabeli wyraźnie narzucił podczas tego spotkania swój status faworytów. Bezkompromisowo dominują nad przeciwnikami 3/4 6/4 i tym samym oferują sobie czwarty finał z rzędu. Czy uda im się zdobyć drugi tytuł?

Jutro będą musieli być przynajmniej tak silni, ponieważ zmierzą się z Lebronem i Galanem, którzy nie zrobili dzisiaj szczegółów. Przeciwko zupełnie nowej parze Sanyo / Tapia, numery 1 często grały w tempie, które jest po prostu zbyt wysokie dla ich przeciwników. Ale i Juan wygrywają 6/3 6/4 w prawdziwym pokazie siły.

Jutro po raz pierwszy w tym roku spotkamy czterech graczy, którzy zmierzyli się już ze sobą w finale w 2021 roku. W Lugo numery 1 w trzech setach pokonały Paquito i Martina. Czy potwierdzą jutro?

Czwórka dla Ale i Gemmy?

Źle potraktowani w pierwszym secie z Delfi Breą i Tamarą Icardo, faworyci Ale Salazar i Gemma Triay szybko odzyskali kontrolę nad grą, wygrywając 6/7 6/1 6/1. Wzmocnienie, które daje im szesnaste z rzędu zwycięstwo i czwarty finał z rzędu na World Padel Tour !

Czy jutro będą mogli zdobyć nowy tytuł? Byłby to czwarty z rzędu i siódmy 4!

Ale uważaj, nowa para narodziła się, aby spróbować przełamać hegemonię Ale i Gemmy: ta, którą tworzą Lucia Sainz i Marta Marrero. W przeciwieństwie do swoich byłych kolegów z drużyny Bea Gonzalez i Marta Ortega, dwójka weteranów zaprezentowała bardzo solidny występ, wygrywając w dwóch setach: 6/4 6/3.

Bezprecedensowy finał, który zapowiada się gorąco i który rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godz 10h00 !

Aby śledzić mecze, znajduje się tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !