Fernando Belasteguin i Agustin Tapia mają wygrał Sardegna Open w World Padel Tour dzięki zwycięstwu nad Uri Botello i Javi Ruizem.

To było małe wydarzenie: nieobecność Juana Lebrona i Ale Galana w finale. Pierwszy w 2020 roku. Zamiast tego to ich kaci Javi Ruiz i Uri Botello zaprezentowali się wczoraj, aby spróbować zdobyć pierwszy tytuł. Ale Hiszpanie szybko zostali uduszeni przez parę Tapia / Belasteguin z wielkich dni.

Z bardzo agresywnym wpisem Bela i imponującą Tapią, Argentyńczycy zagrali bardzo wysokie tempo, do których ich przeciwnicy potrzebowali więcej niż jednego zestawu, aby się przyzwyczaić. Wracając do wyniku w drugim, Hiszpanie mieli nawet możliwość odebrania o 5/5, ale ten punkt meczowy / punkt przerwania został doskonale wynegocjowany przez graczy Miguela Sciorilli. Bardzo głęboki serwis Agustina i wściekły cios Fernando ukoronowały Argentynów we Włoszech.

W końcu zwycięstwo 6 / 1 6 / 4 co pozwala parze Tapia / Belastegion na zdobycie drugiego tytułu, pierwszego w 2020 roku po porażce w finale Vuelve A Madrid Open, naprzeciw walca Galan / Lebron. Po bardzo trudnym wejściu w pojedynek z Ruizem / Moreno argentyńska para rozegrała wspaniały turniej.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!