Dzisiaj zakwestionowano półfinały mężczyzn Vuelve A Madrid Open World Padel Tour, a para Ale Galan / Juan Lebron znów była pod wrażeniem.

W przeciwieństwie do tego, co ma może się zdarzyć w kobiecym stolewśród ludzi ziarno numer 1 utrzymuje swoją rangę. Obezwładniony Juan Lebron i Ale Galan pokonał Mati Diaz i Maxi Sanchez, pozostawiając tylko kilka okruchów: 6 / 1 6 / 2. Jeśli utrzymają poziom gry, ci, którzy wygrali Estrella Damm Open dwa tygodnie temu, mają duże szanse na osiągnięcie podwójnego jutra.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Ale uważaj, bo przed nimi będzie para Fernando Belasteguin / Agustin Tapia. Argentyńczycy, ożywieni zmianą pozycji na torze, nadal potrzebowali trzech setów, aby odrzucić bardzo chwytliwych Agustina Silingo i Martina Di Nenno: 3/6 6/3 6/2. Comme przeciwko Limie / Navarro wczoraj, Bela / Tapia przyjedzie jutro z zewnętrzną wytwórnią i możemy na nich liczyć, że dadzą wszystko na torze!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!