Ponownie zostaliśmy zaskoczeni w półfinale kobiet Vuelve A Madrid Open of the World Padel Tour, eliminując rozstawienie 2.

Tym razem niespodzianka tego dnia nie jest do zniesienia na kredyt Sofii Araujo i Virginii Riery. Po wczorajszym wyczynie zawodnicy trenowani przez Gabi Recę byli dziś mniej zainspirowani i cierpieli z powodu prawa Marta Ortega i Bea Gonzalez. Rozstawienie z numerem 3 było solidne przez cały mecz, aby wygrać mecz 6 / 2 6 / 3 i zdobądź miejsce w finale, pierwsze miejsce dla Bei na tym poziomie.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Niespodzianka dnia to zasługa Patty Llaguno i Eli Amatriain, kto po trudny wczoraj ćwierćfinał, zdominował dziś rozstawienie numer 2. Jednak od początku prowadzili Patty i Eli, wciąż walcząc, systematycznie przyklejali się do wyniku, aby wygrać pierwszą rundę 6/4. To było za wiele dla Marrero / Josemarii, który nigdy nie odnalazł ich rytmu i ukłonił się na koniec 6 / 4 6 / 3.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Po raz pierwszy w tym roku nie znajdziemy ani rozstawionego z numerem 1, ani z numerem 2 turnieju w finale!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!