Odkryj trzy najpiękniejsze punkty World Padel Tour Mistrz Marbelli, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Wśród mężczyzn najpierw znajdujemy niespodziankę tego turnieju: Gonzalez / Ruiz. „Momo” zachwyca się Campagnolo / Garrido szalonym przejściem za plecami, zanim zakończy się ciosem. Następnie to wysiłek Sanyo Gutiérreza i Agustina Tapii zostaje okrzyknięty przeciwko Lebronowi / Galanowi. Argentyńczycy wyrywają się na kilku piłeczkach, aż przebiją te liczby 1. Wreszcie nadchodzi kolej Pabla Limy i Franco Stupaczuka, by zepchnąć Chingotto i Tello do winy z wielką obroną!

Po stronie dziewcząt zaczęliśmy bardzo mocno od klasycznego gestu Loreny Alonso, która odzyskała uderzenie Ari Sancheza w siatkę i wysłała piłkę za drzwi. Kontynuujemy prawdziwy „puntazo” na decydującym punkcie między Villalba / Nogueira i Gonzalez / Ortega. Następnie kończymy z wyjątkowym punktem podczas wielkiej niespodzianki turnieju: zwycięstwem Araujo/Talavan nad Salazarem/Triayem!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !