Odkryj na wideo podsumowania ćwierćfinałów kobiet Blockchain.com World Padel Tour Obecnie odbywa się Miami Open.

Jedyny mecz w trzech setach był tym, który wyobrażaliśmy sobie być może najmniej zaciętym. Jednak Eli Amatriain i Carolina Navarro, którzy mieli dwa mecze w trzech kompletach w nogach, wybrał numery 1 zimno, wygrywając pierwszą rundę wpisu. Jednak Alejandra Salazar i Gemma Triay udowodniły, że mają zasoby, aby ostatecznie wygrać 4/6 6/3 6/3.

Potem jest wielka niespodzianka dnia, której byliśmy świadkami, kiedy bliźniacy Alayeto wygrali z rozstawioną trójką, Llaguno / Riera. Całkowicie przytłoczone Patty i Virginia przegrały 3/0 6/0 z Mapi i Majo, którzy potwierdzili dobrą formę pod koniec ubiegłego sezonu.

Już o tym rozmawialiśmy, Alix Collombon i Jessica Castello podczas upałów zdominowali zwycięzcy Master Final 2021, Paula Josemaria i Ari Sanchez: 6/4 6/4.

W końcu spodziewaliśmy się wielkiej walki pomiędzy bliskimi parami na papierze: Osoro/Iglesias z jednej strony i Gonzalez/Ortega z drugiej. Ci ostatni, rozstawieni 4, byli w stanie przejąć swój status i odejść ze zwycięstwem w dwóch setach: 7/5 6/1.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !