WPT Bruksela Padel Otwarte gotowe, teraz miejsce na tradycyjne Top 3 najpiękniejszych punktów. Jak zawsze będziemy mieć prawo do pięknych puntazów!

Kobieta Top 3

Cześć dla pań, zaczynamy od Top 3 kobiet. Nic dziwnego, że od razu znajdujemy Alejandrę Salazar, która… wygrał swój czwarty turniej w tym sezonie w Belgii z Gemma Triay. Madrilenian zachwyca nas małym forhendem, który wychodzi za drzwi po bandzie Patty Llaguno.

Znajdujemy liczby 1 dla drugiego punktu tego Top 3, ale tym razem to ich przeciwniczka Bea Gonzalez jest bohaterem. Andaluzyjczyk zachwyca nas wspaniałą amortyzacją.

Kończymy niesamowitym „puntazo”, z poza torem, regeneracją, niesamowitą obroną… podczas półfinału między niespodzianką turnieju, Carnicero / Martinez i Llaguno / Riera!

Top 3 mężczyzn

Kiedyś nie jest zwyczajem, Belg jest w centrum uwagi w tym Top 3 najpiękniejszych punktów wśród dżentelmenów! W XNUMX/XNUMX finału przeciwko Rubio/Ruiz miejscowy Clément Azzola zaskoczył wszystkich podaniem między nogami po kieliszku. Niesamowite !

W numerze 2 jest to „puntazo”, które miało miejsce podczas ćwierćfinału pomiędzy Belasteguin/Coello i Chingotto/Tello. Po tym, jak Bela zszedł z toru, Arturo Coello wykonał bardzo trudną piłkę bekhendową z tylną szybą, ale Tello przewidział i wysłał potężne uderzenie w zawieszenie w bok Chingotto!

W końcu znajdujemy w numerze 1, numery 1… Zwycięzcy turnieju Lebron i Galan zachwycają nas punktem szaleństwa przeciwko Lampertiemu/Sanzowi. Lebron posuwa się bardzo daleko, aby odzyskać par 3 od Sanza, ale ten ostatni przewidział poprawę, ale wymiana zaczyna się od nowa i całkowicie szaleje! Pozwalamy Ci cieszyć się tym wszystkim poniżej!

Zwróć uwagę, że kolejny całkowicie szalony punkt zasługiwałby na zintegrowanie Top 3 wśród mężczyzn, jest to oczywiście ten z dwoma szalonymi występami Franco Stupaczuka. Pozwalamy Ci się tym cieszyć ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !