World Padel Tour powraca na wideo do najlepszych punktów jednego z najstarszych graczy na torze: 60. w rankingu Marcello Jardim.

Marcello Jardim, który w lipcu kończy 47 lat, przedłuża zabawę na najlepszym torze Padel na świecie. Przyzwyczajony do zastępowania kontuzjowanych graczy w krótkim czasie, był z Lucasem Campagnolo podczas Marbella Master, wnieobecność Juana Martina Diaza.

Jak zawsze, Jardim walczył jak diabli w ciasnym meczu z rozstawionym numerem 6 w turnieju. Bardziej niż honorowa porażka pary brazylijskiej 7/6 4/6 5/7, co ponownie to potwierdza lata czterdzieste mają przyszłość na WPT.

Ktokolwiek dzielił tor w ostatnich latach z gwiazdami takimi jak Stupaczuk, Bela, Lima, Tapia czy Lebron, jest nadal bardzo solidnym graczem, który łzy we wszystkich punktach, jakby od tego zależało jego życie. On jest także świetny używane do puntazos. Ta kompilacja WPT nie jest wyjątkiem od reguły: punktów szaleństwa, w których widzimy, jak Jardim walczy na wszystkich piłkach i robi waleczność ręką, wielki spektakl!

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!