Odkryj na wideo najbardziej niezwykłe i zabawne momenty sezonu 2020 World Padel Tour, chodźmy na przedstawienie!

Zaczynamy od Martin Di Nenno kurczy się podczas Final Master. Następnie przechodzimy do nieco zabawniejszego momentu: Uri Botello, który upuszcza kamerę WPT i kto otrzymuje pomoc od swojego przeciwnika Paquito Navarro, który nie przegapi okazji, aby wcielić się w klauna! Następnie umieść sekwencję „więcej strachu niż krzywdy”, dla Gemmy Triay, która jest bliska wyjęcia obezwładnionego wyjścia z okna Martity Ortegi w głowę. Majorka, która bierze piłkę w ramię, nie traci uśmiechu!

To jeden z najbardziej szalonych momentów tego sezonu 2020: Ale Galan schodzi z toru i przeskocz na górę siatki odłożyć piłkę z powrotem na boisko! Wracamy do dziewczyn, na Punkt meczowy całkowicie oszałamiający, uratowany przez Ari Sancheza !

Humorystyczny fragment dla osób mówiących po hiszpańsku w wywiadzie Agustin Tapia mówi, że wiele wnosi do Bela w zakresie portali społecznościowych, w których jest najsłabszy! Przechodzimy przez jeden z najgorszych momentów tego sezonu 2020, a Juan Tello wysyła pocisk w oko swojego partnera Federico Chingotto. Kontynuujemy Chingotto / Tello, aby uzyskać całkowicie niesamowity punkt, podczas którego Fernando Belasteguin zostaje przez chwilę sam na torze !

Kończymy zabawną krótką sekwencją, w której Miguel Sciorilli, Trener Beli, nie wydaje się zbyt dobrze obudzony przy mikrofonie Nacho Palencii, aż do tego stopnia, że ​​miał maskę na oczach!

 

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !