Le World Padel Tour Zafunduj nam jeszcze raz tym razem top 10 najpiękniejszych amortyzacji roku 2020: fani gier finezyjnych, ten film jest stworzony dla Ciebie!

Mistrzowie World Padel Tour wiedzieć, jak zrobić wszystko, odzysku, potężne uderzenia, wszelkiego rodzaju obrona. Jeśli ćwiczenie wymaga dużej sylwetki padel które widzimy dzisiaj, lepiej też mieć dobrą rękę, jak zobaczymy na tym filmie.

W tym filmie dziewczyny są w centrum uwagi w finezji, z 4 graczami obecnymi w tej najlepszej z najpiękniejszych amortyzacji 2020 roku! O dziwo, nie możemy znaleźć specjalista Alejandra Salazar w tym filmie, ale czterech innych graczy: Gemma Triay, Paula Josemaria, Aranzazu Osoro i Marta Marrero.

W przypadku mężczyzn jesteśmy bardziej na „dormilonas” niż na rzeczywistej amortyzacji, czyli bardzo płynnej rekonwalescencji po uderzeniach. W tym ćwiczeniu oczywiście znajdziemy graczy z bardzo dobrymi kartami: Sanyo Gutierrez, Juan Lebron, Paquito Navarro, Federico Chingotto i Fernando Belasteguin, który miał wtedy trochę szczęścia!

 

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !