„Kiedy już nie ma, wciąż jest!” Plik World Padel Tour oferuje nam drugą usługę obejmującą najpiękniejsze akcje 2020 roku dzięki nowej Top 10!

Milczymy już raczyłem się po raz pierwszy, WPT nadal cieszy nas drugą dziesiątką najpiękniejszych punktów 10 roku! Całkiem szalony best-of, z wieloma imponującymi blokadami i naddźwiękowymi wyjściami z pasa startowego!

To „inne Top10 turnieju WPT” wyraźnie honoruje Ale Galana i Juana Lebrona. Rzeczywiście, cyfry 1 są obecne w sześciu z dziesięciu przedstawionych punktów, wiedząc, że trzy są losowane z meczów tabeli kobiet ... Jednocześnie, biorąc pod uwagę sezon, który osiągnął, nie jest tak naprawdę zaskakujące, aby je znaleźć. w dużej części najpiękniejszych punktów 2020 roku!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !