Gemma Triay i Lucia Sainz zdobywają drugi tytuł WPT w tym sezonie dzięki zwycięstwu nad bliźniakami Alayeto w finale w Barcelonie.

nieznacznie jak z mężczyznami tego ranka, finał pań tego Estrella Damm Barcelona Master był jednostronny. Bardziej agresywne wejście, Gemma Triay i Lucia Sainz szybko objęła prowadzenie w tym meczu, prowadząc 3/0.

Logicznie rzecz biorąc, wygrywają pierwszego seta 6 / 2, bez dawania Alayeto szansy na podjęcie obowiązków. W drugim pokonują break pointa w 1/1 po świetnym punkcie i udaje im się przełamać krok na „punto de oro” na 2/1. Bliźniakom uda się uzyskać dwie okazje do rozpakowania, bez materializacji, i dlatego zrezygnują z zestawu 6 / 3.

Bien silniejszy w upalnych czasach (4 punto de oro wygrał do 0) i mniej niezdarne (8 niewymuszonych błędów przeciwko 16) Triay i Sainz oferują sobie zasłużone zwycięstwo 6/2 6/3 i wygrywają drugi w tym sezonie turniej WPT. To zwycięstwo Mistrza im na to pozwala przekaż numer 1 do Race za 15 małych punktów, obniżając ich ofiary wczorajSalazar / Sanchez na drugim miejscu.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Gemma i Lucia wróciły do ​​czołówki w 2020 roku, a konkurencja na rynku jest coraz ostrzejsza World Padel Tourku uciesze miłośników!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !