Gemma Triay i Lucia Sainz zdobywają drugi tytuł WPT w tym sezonie dzięki zwycięstwu nad bliźniakami Alayeto w finale w Barcelonie.

nieznacznie jak z mężczyznami tego ranka, finał pań tego Estrella Damm Barcelona Master był jednostronny. Bardziej agresywne wejście, Gemma Triay i Lucia Sainz szybko objęła prowadzenie w tym meczu, prowadząc 3/0.

Logicznie rzecz biorąc, wygrywają pierwszego seta 6 / 2, bez dawania Alayeto szansy na podjęcie obowiązków. W drugim, przegrywają w 1/1 po świetnym punkcie i udaje im się przełamać krok przy „punto de oro” na 2/1. Bliźniakom uda się uzyskać dwie okazje do rozpakowania, bez materializacji, i dlatego stracą zestaw 6 / 3.

Bien silniejszy w upalnych czasach (4 punto de oro wygrał do 0) i mniej niezdarne (8 niewymuszonych błędów przeciwko 16) Triay i Sainz oferują sobie zasłużone zwycięstwo 6/2 6/3 i wygrywają drugi w tym sezonie turniej WPT. To zwycięstwo Mistrza im na to pozwala przekaż numer 1 do Race za 15 małych punktów, obniżając ich ofiary wczorajSalazar / Sanchez na drugim miejscu.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Gemma i Lucia wróciły do ​​czołówki w 2020 roku, a konkurencja na rynku jest coraz ostrzejsza World Padel Tourku uciesze miłośników!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!