Faworyci byli w ćwierćfinale w męskim turnieju w Vigo, a pierwsze cztery rozstawione dzisiaj sprawdziły się i znajdziemy je jutro w półfinałach.

Po raz pierwszy w tym sezonie cztery najlepsze pary znalazły się w ostatniej czwórce turnieju. Dzisiejszy ranking zrobił różnicę i były tylko mecze setowe dla mężczyzn. Później zwycięstwo Franco Stupaczuka i Alexa Ruiza w starciu z Belą i Coello, to Paquito Navarro i Martin Di Nenno zaproponowali nowy pokaz. W przeciwieństwie do Javi Ruiz i Lucho Capra, para numer 2 wystąpiła z recitalem: 6/0 6/1!

Juan Lebron i Ale Galan nie martwili się bardziej o Maxi Sanchez i Pablo Limę: 6/2 6/1. Wreszcie ostatni mecz tego dnia upłynął pod znakiem festiwalu Agustina Tapii. Imperialni, „geniusz Catamarki” i Sanyo Gutiérrez nie pozwolili Fede Chingotto i Juanowi Tello zakłócić marszu naprzód: 6/3 6/4. Jutro zmierzą się z numerami 1 w rewanżu finału Reus, który zapowiada się wybuchowo!

Poniżej znajdziesz wszystkie podsumowania półfinałów mężczyzn:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !