Nowa klasyka w tę niedzielę w Wiedniu dla mężczyzn. Superpibes mieli na celu obalenie „Niezwyciężonych”, ale znowu Coello i Tapia ont potwierdziły swoją przewagę.

Królowie toru byli nie do zagrania

W pierwszym secie mecz spełnia wszystkie swoje obietnice. Dwie pary idą na kort, by oddać strzał, ale w obliczu numeru 1 Wyścigu najmniejszy błąd może okazać się fatalny w skutkach. Coello i Tapia stopniowo podnoszą głos i wywierają presję na Argentyńczyków. Z przerwą z wyprzedzeniem, królowie toru brykają na czele i wygrali pierwszego seta 6:3.

coello tapia di nenno stupa zestaw 1

Superpibes toczą wielką bitwę ale walczą o destabilizację pary hiszpańsko-argentyńskiej. Coello i Tapia recytują swój wynik do perfekcji i przerywają na początku drugiego seta. Argentyńczycy nie poddają się, ale ciągle są zmuszani do popełniania błędów. Nic nie pomaga: piłkarze Manu Martina po prostu grają. Są imperialni w obronie, co staje się niemal obrzydliwe dla ich przeciwników. W tę niedzielę w Wiedniu Coello i Tapia po raz kolejny niepokonani, zwycięstwo w 1h09, z wynikiem 6/3 6/3.

Coello i Tapia potwierdzają swoją wyższość

Po opuszczeniu turnieju w Danii, Coello i Tapia zadbali o ich powrót do Wiednia. Heckled w 1/2 finału przeciwko efemerycznej parze Sanz / NietoPodopieczni Manu Martina okazali się w tę niedzielę nie do pokonania. Po przegranej w Premier Qatar Major z Superpibes, Coello i Tapia wygrali kolejne 7 konfrontacji z Argentyńczykami. Ton jest zatem ustawiony przed Marbella Masters. z Piąte zwycięstwo z rzędu i 8. tytuł w 8 rozegranych turniejach, Coello i Tapia potwierdzili swoją wyższość. Od jutra ponownie stają się numerem 1 na torze.

Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , : „Najważniejsze jest to, że zespół jest na czele, moja praca z Agusem jest bardzo łatwa, uzupełniamy się i to widać na torze. Jesteśmy solidną drużyną, jesteśmy razem i chcemy wygrać każdy mecz.

Agustin Tapia : „Wygraliśmy ponad 30 meczów, nigdy byśmy sobie tego nie wyobrażali. Jest wiele osób, za które mogę podziękować w tym tygodniu, fizjoterapeuta bardzo dobrze się mną zaopiekował. Pomimo kontuzji i dyskomfortu mam zespół, który nadal mnie wspiera.