Kolejna XNUMX/XNUMX finału dla Léi Godallier i Teresy Navarro w World Padel Tour. Francuzka i jej partner dominują w Canovas (46)/Guinart (43) w dwóch zestawach.

W przeciwieństwie do pary z previas, która przystąpiła do biegu w Wiedniu, Francuzka i jej partner byli solidni, by bez obaw zaoferować sobie zwycięstwo: 6/2 6/4.

Dzięki temu sukcesowi Léa i Teresa odnajdą jutro Martę Marrerę i Lucię Sainz, zawodniczki, które je miały. wyeliminowany z Marbella Master, na tym samym etapie konkursu. Para francusko-hiszpańska będzie chciała osiągnąć lepsze wyniki niż 6/3 6/0, którą otrzymali w Andaluzji.

Teraz w Austrii zadebiutują druga Francuzka Alix Collombon i jej partnerka Jessica Castello. Znajdą przed sobą Sandrę Hernandez (76) i Patricię Martinez (62), która wyjdzie z previas.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !