Świetny występ Carli Mesy i Claudii Jensen, które pokonały Beę Gonzalez i Martę Ortegę w XNUMX. rundzie turnieju WPT Vienna Open!

Wielkie niepowodzenie dla Bei Gonzalez i Marty Ortegi. Jak w Marbelli, ci, którzy wygrali duński Padel Open odpadają w XNUMX/XNUMX finału w Austrii. Błąd pary Mesa/Jensen, która ponownie wyprodukowała a padel bardzo wytrzymały.

Podgrzani zwycięstwem w całkowicie szalonym pierwszym secie, naznaczonym 9 przerwami, zawodnicy Jorge de Benito kontynuowali jazdę w drugim secie, by odnieść zwycięstwo: 7/5 6/2.

Nowy występ z wyboru dla tej pary, która ma drugi z rzędu ćwierćfinał, trzeci w tym sezonie. Jutro Claudia i Carla zmierzą się ze zwycięzcami meczu pomiędzy Araujo/Talavan i Llaguno/Riera!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !