WPT Vienna Open – Nieto i Sanz dominują nad Momo i Sanyo!

Coki Nieto i Jon Sanz byli imperialni w ten czwartek, aby wyeliminować Sanyo Gutiérrez / Momo Gonzalez, nasienie 3 World Padel Tour Wiedeń otwarty!

Wiedzieliśmy, do czego zdolni są Nieto i Sanz. dwaj mężczyźni, wspólnie zwyciężyli w Torrent Challenger w zeszłym sezonie, już wcześniej udowodnili, że potrafią stworzyć bardzo konkurencyjny duet. Sanyo i Momo podejrzewali, że ta XNUMX/XNUMX finału przeciwko Hiszpanom była meczem w pułapkę, ale chyba nie myśleli, że zostaną wyeliminowani w drugiej rundzie w Austrii…

A po tym, jak przegrali w pełnym napięcia drugim secie, finaliści WPT Danish Open z pewnością myśleli, że ujdzie im na sucho kolejne trzysetowe zwycięstwo. Ale tym razem natknęli się na dwóch graczy w stanie łaski, którzy byli w stanie sublimować w najlepszym momencie, aby wygrać jedno z największych starć dnia: 6/1 5/7 6/4.

Ten sukces daje im awans do ćwierćfinału, gdzie jutro zmierzą się z Fernando Belasteguinem i Miguelem Yanguasem, którzy również potrzebowali trzech setów do pokonania Libaaka i Quileza: 6/2 6/7 6/1.

Podobnie jak Bela i Yanguas, w innych meczach faworyci wykonali swoją robotę, a para Sanz/Nieto będzie zatem jedyną, która nie znajdzie się wśród najlepszych rozstawionych zawodników, którzy jutro staną na austriackim torze mężczyzn!

Znajdź wszystkie wyniki dnia ICI.

Publié par
Xan Tafernaberry