Podczas gdy World Padel Tour Francuski człowiek Padel Open właśnie rozpoczął się w niedzielny poranek o 4Padel Colomiers, finały World Padel Tour W stolicy Austrii rozgrywane są obecnie Vienna Open.

A dziś rano uczestniczyliśmy w „clasico” pomiędzy numerami 1 i 2 dla pań.

Z jednej strony znajdujemy Alejandra Salazar i jego wiernego partnera Gemma Triay, inny Ariana Sanchez i Paula Josemaria.

Nieco trudny przez dwa turnieje, rodowity Madryt i pochodzący z Mahon, po dwóch turniejach znalazł się w finale daleko od swoich standardów. Wyeliminowani w 1/8 rundy na ostatnim Marbella Master i pół dnia przed wyjazdem do Danii, przybyli do Wiednia z chęcią umocnienia swojego pierwszego miejsca w tabeli. Ale plan nie poszedł tak, jak zamierzali przeciwko ich wicemistrzom.

Rzeczywiście, po dobrym rozpoczęciu gry, odczuli powrót swoich partnerów, którzy szybko dołączyli do rundy wszędzie.
Dobrze rozpoczęci w decydującym secie, Josemaria i Sanchez ostatecznie wygrali 6/4 – 4/6 – 6/3, zdobywając tym samym swój trzeci tytuł w tym sezonie, zaledwie miesiąc po tych, które pokonali dzisiaj.

Po ich zwycięstwo w zeszłym tygodniu w Marbelli, cyfry 2 są parą w kształcie WPT. Czy w Tuluzie zdołają pokonać trzy osoby?

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.