Półfinały World Padel Tour Wiedeń Padel Atrakcyjny wygląd otwarty. Niestety nie da się ich śledzić we Francji…

La niespodzianka Mesa/Jensen przeciwko Josemarii / Sanchezowi, Bela i Coello w świetnej formie przeciwko Lebronowi i Galanowi, triay 1 i Salazar przeciwko Brea / Icardo i wreszcie starcie między parami nr 2 i 3: Di Nenno / Navarro vs Gutiérrez / Tapia. To piękny dzień na padel nadchodzi w Austrii. Piękny dzień padel do którego my francuscy fani padel nie będziemy mogli uczestniczyć.

Rzeczywiście, Canal Plus, który jest właścicielem praw do WPT we Francji, zdecydował się nie transmitować WPT Vienna. Padel Otwarte, a obwód nie przekazał gier na transmisję niekodowaną World Padel Tour TV tak jak wcześniej… Będziemy musieli więc zadowolić się podsumowaniami, którymi podzielimy się z Wami po zakończeniu meczów.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !