Oglądaj na żywo XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Wiedeń Otwarte.

Było kilka niespodzianki wczoraj w Austrii, czy zobaczymy się w ten czwartek?

Początek działań wojennych o godzinie 10:00 od spotkania Gonzalez/Ortega z Jensen/Mesa. Rozczarowane w Marbelli Bea i Martita będą próbowały dojść do siebie w Austrii. Ale bądź ostrożny, będą mieli przed sobą bardzo niebezpieczną parę!

Wśród najciekawszych meczów dnia myślimy również o starciu dwóch par, które były finalistami tego sezonu: Pablo Lima / Franco Stupaczuk i Lucas Campagnolo / Javi Garrido. Którą z Brazylijek Limę i Campagnolo znajdziemy jutro w ćwierćfinale?

Wizyta World Padel Tour TV śledzić mecze na żywo.

Zauważ, że dziś rano w 10/00 finału grają dwie pary francusko-hiszpańskie. O XNUMX:XNUMX Léa Godallier i Teresa Navarro zmierzą się z Marrero/Sainz. W pierwszej porannej rotacji Alix Collombon i Jessica Castello spróbują ponownie zdominować Delfi Brea i Tamarę Icardo. Te dwa spotkania nie są transmitowane, ale ich postępy można śledzić za pomocą znacznik.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !